Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

MaastakäsittelykurssiVuokraajahakuYksityishaku ♦ WE-valmennusKoulukilpailut 21.10.2017Halloweentarinakisat

 

Koulukilpailut 21.10.2017

  • Kilpailupäivä 21.20.2017 ja viimeinen ilmoittautumispäivä 19.10.2017
  • Kilpailuiden vastuuhenkilönä toimii Juulia
  • Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella
  • Sijoittuneet saavat palkinnoksi ruusukkeet ja voittajille luvassa esinepalkinnot.
  • Verryttely tapahtuu ratsastuskentällä, radat ratsastetaan maneesissa (20x40m)

Rajoitukset ja osallistuminen

  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen (2) luokkaan
  • Yksi ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan max. kahdella (2) hevosella
  • Luokkiin otetaan max. 20 osallistujaa
  • Ilmoittautuminen alla olevaan vieraskirjaan muodossa: (väärin ilmoittautuneet hylätään)
     Luokka nro (rivinvaihto)
     Ratsastaja - Ratsu

Luokat

  1. Helppo C:1 2000 (rata)
  2. Helppo B K.N. Special 2009 (rata)
  3. Helppo A:1 2009 (rata)
  4. Vaativa B:2 2009 (rata)

Tulokset

Luokkavoittajat saavat palkinnoksi riimut. Lisäksi kaikki sijoittuneet palkitaan ruusukkein. Palkinnot sponsoroi Equestrian Pro.

1. Helppo C:1 2000 13/20
1. Viveka - Kesäyön Myrsky 71,672%
2. Elise Aarnio - Madame Maxi 71,015%
3. Niina Järvinen - Rudolph the Red-Nosed Reindeer 67,776%

4. Viveka - Tuiskutuuli 67,231%
5. Ella Rajala - Glory Days 65,555%
6. Jia - JK Ingrid 64,944%
7. Jannica - A.D. Rob-Roy 63,333%
8. Jia - Priscilla XIX 61,284%
9. Jannica - Onnenkengän Apila 60,666%
10. Amora - Everlasting Conway 59,378%
11. Layda - A.D. Magic Enough 56,712%
12. Oonaroosa - Nobal 52,139%
13. Hazel - Kapinahenki 51,981%

2. Helppo B K.N. Special 2009 17/20
1. Ella Rajala - Glory Days 74,956%
2. Jannica - A.D. Honey Hammering 73,333%
3. Amora - Everlasting Conway 70,941%
4. Viveka - Kevät Unelma 70,764%

5. Hazel - Kapinahenki 70,321%
6. Miriam - Unique Sight 63,371%
7. Siri Peurankoski - Paranoid Hopper 61,999%
8. Eveliina - Edvard II 61,469%
9. Jjayzmine - Coney Island Queen 61,177%
10. Niina Järvinen - Rudolph the Red-Nosed Reindeer 58,675%
11. Jannica - A.D. Light Your Fire 57,350%
12. Elli Mäkioja - Silver Sawdust 55,000%
13. Eveliina - Midsummer Night's Sweetness 53,230%
14. Elise Aarnio - Raivoadrenaliini 52,247%
15. Viveka - Aamunkoi 51,894%
16. Jjayzmine - I'm Cupid You Stupid 50,208%
17. Aino Mattila - Baave 50,116%

3. Helppo A:1 2009 12/20
1. Viveka - Usvantähti 71,894%
2. Viveka - Kaunon Helmetär 71,437%
3. Tilda Mustamaa - Rägbys Vociferous 70,783%

4. Jjayzmine - Wendy 69,782%
5. Kaisla - Nigulas II 68,189%
6. Jannica - Blazing Comet 67,896%
7. Eveliina - Apalapucia 66,012%
8. Jjayzmine - Queen of Hearts CLA 64,834%
9. Miriam - Mielikiven Kostaja 64,674%
10. Jannica - Mascotshen 63,349%
11. Miriam - Normandy Sail 60,542%
12. Eveliina - Ringenes Herre 56,231%

4. Vaativa B:2 2009 10/20
1. Jannica - Atlantic Age 74,874%
2. Viveka - Herra Salmiakki 73,674%
3. Miriam - Peilimaan Hatuntekijä 72,012%

4. Jjayzmine - Viktor II 72,005%
5. Miriam - Rohkelikon Valedro 71,764%
6. Viveka - Viikari 64,874%
7. Eveliina - Heliosphere 63,843%
8. Jannica - Absolutic 62,912%
9. Mikael Gren - Leafocean Zei 62,631%
10. Jjayzmine - Ever Dream 62,021%

 

 

Tuloksista ei ilmoiteta erikseen yhtään mihinkään.

 [ Kirjoita ]

Nimi: Niina Järvinen
Kotisivut: http://miivin.net/yksarit/petteri/

16.10.2017 12:25
luokat 1+2
Niina Järvinen - Rudolph the Red-Nosed Reindeer

Nimi: Mikael Gren

13.10.2017 09:04
Luokka 4
Mikael Gren - Leafocean Zei

Nimi: Tilda M.

13.10.2017 04:48
Luokka 3
Tilda Mustamaa - Rägbys Vociferous

Nimi: Elise Aarnio
Kotisivut: http://haukanholma.suntuubi.com/

12.10.2017 19:04
Luokka 1
Elise Aarnio - Madame Maxi

Luokka 2
Elise Aarnio - Raivoadrenaliini

Nimi: Ella Rajala

07.10.2017 22:57
Luokat 1&2
Ella Rajala - Glory Days

Nimi: Jjayzmine
Kotisivut: http://clarity.suntuubi.com/

07.10.2017 16:44
Luokka 2
Jjayzmine - Coney Island Queen
Jjayzmine - I'm Cupid You Stupid

Luokka 3
Jjayzmine - Wendy
Jjayzmine - Queen of Hearts CLA

Luokka 4
Jjayzmine - Viktor II
Jjayzmine - Ever Dream

Nimi: Layda

06.10.2017 20:54
Luokka 1.
Layda - A.D. Magic Enough


Kiitos! :)

Nimi: Miriam
Kotisivut: http://www.piccadilly.virtuaalitalli.fi/

30.09.2017 23:26
Luokka 2
Miriam - Unique Sight

Luokka 3
Miriam - Normandy Sail
Miriam - Mielikiven Kostaja

Luokka 4
Miriam - Peilimaan Hatuntekijä
Miriam - Rohkelikon Valedro

Nimi: Amora

30.09.2017 14:49
Luokat 1 ja 2
Amora - Everlasting Conway

Nimi: Hazel

29.09.2017 08:13
Luokat 1 & 2
Hazel - Kapinahenki

Nimi: Jannica

27.09.2017 11:39
luokka 1
Jannica - Onnenkengän Apila
Jannica - A.D. Rob-Roy

luokka 2
Jannica - A.D. Honey Hammering
Jannica - A.D. Light Your Fire

luokka 3
Jannica - Blazing Comet
Jannica - Mascotshen

luokka 4
Jannica - Atlantic Age
Jannica - Absolutic

Nimi: Jia
Kotisivut: http://brindille.suntuubi.com/

26.09.2017 17:34
Luokka 1
Jia - Priscilla XIX
Jia - JK Ingrid

Nimi: Eveliina
Kotisivut: http://ruusujoki.suntuubi.com//

25.09.2017 15:16
Luokka 2
Eveliina - Edvard II
Eveliina - Midsummer Night's Sweetness

Luokka 3.
Eveliina - Apalapucia
Eveliina - Ringenes Herre

Luokka 4.
Eveliina - Heliosphere

Nimi: Siri Peurankoski

23.09.2017 17:49
Luokka 2
Siri Peurankoski - Paranoid Hopper

Nimi: Oonaroosa

15.09.2017 21:26
Luokka 1.
Oonaroosa - Nobal

Nimi: Daisy
Kotisivut: http://september.suntuubi.com/

15.09.2017 19:33
Luokka 3
Kaisla - Nigulas II

Nimi: Viveka
Kotisivut: http://www.ratsutallililja.suntuubi.com/

14.09.2017 17:07
Luokka 1
Viveka - Kesäyön Myrsky
Viveka - Tuiskutuuli

Luokka 2
Viveka - Aamunkoi
Viveka - Kevät Unelma

Luokka 3
Viveka - Kaunon Helmetär
Viveka - Usvantähti

Luokka 4
Viveka - Viikari
Viveka - Herra Salmiakki


Kiitos =)

Nimi: Mäkiojan poppoo

14.09.2017 16:42
Luokka 2
Elli Mäkioja - Silver Sawdust
Aino Mattila - Baave

 

 

Huomioithan, että kyseessä on virtuaalitalli ja jokainen hevonen on virtuaalihevonen.
Kaikki materiaali © Rihtniemi, ellei toisin mainita.

©2017 Rihtniemi - suntuubi.com